Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOĞUŞ İLE İLGİLİ HERŞEY BURADA

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
DOGUŞ FAN CLUP SON KONULAR
Konu Yazan GöndermeTarihi
Çarş. Tem. 01, 2009 4:21 pm
Ptsi Haz. 29, 2009 6:03 pm
Perş. Şub. 19, 2009 10:20 am
Perş. Şub. 12, 2009 12:15 am
Perş. Şub. 12, 2009 12:15 am
Perş. Şub. 12, 2009 12:14 am
Perş. Şub. 12, 2009 12:13 am
Perş. Şub. 12, 2009 12:13 am
Perş. Şub. 12, 2009 12:09 am
Anket
Yeni Site Görünüşü Nasıl Olmuş ??
Süper
Doguş Eski Haberleri Buraya Vote_lcap88%Doguş Eski Haberleri Buraya Vote_rcap
 88% [ 7 ]
Harika
Doguş Eski Haberleri Buraya Vote_lcap0%Doguş Eski Haberleri Buraya Vote_rcap
 0% [ 0 ]
İyi
Doguş Eski Haberleri Buraya Vote_lcap13%Doguş Eski Haberleri Buraya Vote_rcap
 13% [ 1 ]
İdare Eder
 0% [ 0 ]
Güzel Olmamış
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 8

Doguş Eski Haberleri Buraya

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Kullanıcı Adı:
Admin_tween

Rütbe Bilgileri:
administratör

Kullanıcı Resmi:

Admin_tween

Forum Rütbesi:

administratör
Profil Bilgileri:

Doguş Eski Haberleri Buraya Vide
MesajKonu: Doguş Eski Haberleri Buraya Doguş Eski Haberleri Buraya EmptyPaz Şub. 08, 2009 9:12 pm

Yuvayı Bebek Kurtardı !!

Doğuş eşi hamile kalınca boşanma davasını geri çekti.

2006 yılında menajerinin kardeşi Şeyma Uygun ile nikah masasına oturan Doğuş, boşanmanın eşiğine geldi. Evlendikten 6 ay sonra kavga etmeye başlayan genç çift, ayrı yaşamaya başladı.

Ancak Doğuş, geçtiğimiz günlerde mahkemeye verdiği boşanma dilekçesini geri çekti. Nedeni ise; Doğuş'un ara sıra görüştüğü eşi Şeyma Uygun'un 3 haftalık hamile olmasıydı.

22 Aralık, 2008, Pazartesi

Bizimki aşk bebeği !

Doğuş, eşi Şeyma'yla, 'kazara hamile kaldığı için barıştığı' iddiasını reddetti: Temmuzda barıştık, eşim bir aylık hamile. Sürpriz değil bu; planlı aşk bebeği!

Şarkıcı Doğuş, hem eşi Şeyma ile barışmanın, hem de baba adayı olmanın keyfini sürüyor! Fakat, 'Bebek yüzünden boşanmaktan vazgeçti' iddialarına tepkili. 'Biz 13 Temmuz'da barıştık, eşim bir aylık hamile. Bebek sürpriz değil, planlı' diyor.
Çift, Çağla Şikel'in hamile olduğunu okuyunca, heveslenip doktora gitmiş ve haberi almış. Kız olacağına inandıkları bebeğe de 'Şeyma Su' adını vermek istiyorlar. İkilinin evlilik hikayesi de hayli ilginç.

Doğuş, 'Şeyma'yı tanıdığımda 12-13 yaşındaydı. Duruşuna aşık oldum. Dejenere hayattan uzaklaşmak için evlendim' derken; Şeyma şöyle konuşuyor: 'Hep 'Ya Doğuş'la evlenirim ya da hiç evlenmem' diyordum. 19'umda gelin oldum. Sabrettim, sonunda Doğuş kürkçü dükkanına döndü.' Şeyma Baltacı: Hayatım boyunca iki amacım vardı: Biri oyuncu olmak, diğeri de Doğuş'la evlenmek... Ama bunlardan biri olunca diğerine veda edeceğimi biliyordum. Eşinizin bir adım gerisinde oluyorsunuz. Bir eve bir star yeter...

28 Aralık, 2008, Pazar

Doguş Son Anda Vazgeçti

Şarkıcı Doğuş, 'şiddetli geçimsizlik' gerekçesiyle açtığı boşanma davasından vazgeçti.

Menajerinin kızı Şeyma Baltacı'yla 2006'da evlenen sanatçı, bir yıl sonra 'eşinin kıskançlıklarından sıkıldığını' belirterek boşanma davası açmıştı.

Kadıköy 2'nci Aile Mahkemesi'nde görülen davanın önceki günkü duruşmasına Doğuş ve eşi Şeyma Baltacı katılmadı.

Duruşmada, Doğuş'un avukatının daha önce mahkemeye gönderdiği, 'müvekkilinin yurtdışında olduğunu, boşanmaktan vazgeçtiğini ve davadan feragat ettiklerini belirten' dilekçesi okundu.

04 Nisan, 2008, Cuma

Şeyma Doğuş'a Döndü

Yaklaşık altı ay önce evlenen Doğuş ile Şeyma birlikteliğinin bozulması magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Bir süre ayrı kalan çift birbirlerini bir şans daha verme kararı almışlar. Şeyma ayrılık sırasındaki davranışları ile Doğuş'un gönlünü fethetmeyi başarmış. El ele 'Canlı Canlı'ya konuşan genç çift bu birlikteliklerini bir bebekle perçinlemek istediklerini söylediler.

31 Ocak, 2007, Çarşamba
http://yesimbuber.fforum.biz/
Kullanıcı Adı:
Admin_tween

Rütbe Bilgileri:
administratör

Kullanıcı Resmi:

Admin_tween

Forum Rütbesi:

administratör
Profil Bilgileri:

MesajKonu: Geri: Doguş Eski Haberleri Buraya Doguş Eski Haberleri Buraya EmptyPaz Şub. 08, 2009 9:17 pm

Doğuş eşinden boşanıyor !

Menajeri Serdar Uygun'un kızı Şeyma ile 2006'da evlenen Doğuş, nikahtan bir yıl sonra 'eşinin kıskançlıklarından sıkıldığını' belirterek boşanma davası açmıştı.

O dönem, ailelerin araya girmesiyle devam eden evlilik, dört ay önce yine sarsıldı. Doğuş da boşanma işlemleri başlatması için avukatına talimat verdi. Hayatıyla ilgili büyük kararlar aldığını açıklayan Doğuş, şunları söyledi: 'Dört aydır Amsterdam'dayım ve ayrıldıktan sonra buraya yerleşeceğim. Şu sıralar yeni albümümü bitirmek için çalışıyorum.'

28 Şubat, 2008, Perşembe

Aramıza Girdiler

Doğuş'un evliliğini bitirme kararının ardından “On kere evlense de, Doğuş beni seviyor. Bu evliliğin sürmeyeceğini söylemiştim” diyen Hilal Cebeci gündeme bomba gibi düşen iddiasını şöyle dile getirdi: “Serdar Uygun benim babam gibiydi. Doğuş'la aramızda bir köprüydü. Bazı sıkıntılarımı Doğuş'a iletmesi için ona söylerdim. Nasıl aktarıyordu bilmiyorum. Doğuş'un evleneceğinden iki üç gün önce o kişinin ortağı Hilal Hanım sizi ayıran kişi odur. Hakkınızda olur olmadık şeyler söylemiştir dedi”

Şenay Düdek ve Müge Anlı'nın sunduğu, Kanal D ekranlarında yayınlanan “Dobra Dobra”ya bugün (18.01.2007) Hilal Cebeci, Canlı Canlı Programının yapımcısı Cebrail Mungan ve Prof.Dr. Arif Verimli konuk oldular.

Doğuş'un evliliğini bitirme kararı almasının ardından gözler “Nispet yapmak için evleniyor. Bana hala aşık, bu evlilik yürümez” diyen Hilal Cebeciye çevrilmişti. “Dobra Dobra”ya konuk olan Hilal Cebeci, zamanın kendisini haklı çıkardığına vurgu yaparken, Doğuş açıklama yapmadan daha fazla konuşmak istemediğini belirtti.

Bir araya gelip konuşamadıkları için ayrıldıklarını söyleyen Cebeci,ayrılmalarına aralarına giren Doğuş'un menejeri ve kayınpederi Serdar Uygun'un neden olduğunu ileri sürdü. Cebeci, tartışmalar yaratacak iddiasını şu sözlerle dile getirdi: “Doğuş'un psikolojisini, ruh halini benden iyi bilen yoktur. Bizim aramıza giren, bizi birbirimize düşüren bir insan vardı. Doğuş'un menejeri, evlendiği kızın babası Serdar Uygun. Ben ona baba, abi diyordum. Saatlerce telefonda derdimi anlatıyordum. Doğuş'un babaannesi ve halası bir gün bana “Hilal bu adamdan uzak dur” dediler. Demek ki bildikleri bir şey varmış. Güvendiğim için uzun süre şüphelenmedim. Sonra bu kişinin ortağı bana telefon açtı. “Bu kişi sizinle konuşurken telefonu kapattıktan sonra size hakaret ediyor” dedi. Buna da inanmadım, benim babam gibiydi. Aramızda bir köprüydü. Bazı sıkıntılarımı Doğuş'a iletmesi için söylerdim. Nasıl aktarıyordu bilmiyorum. Bütün bunları yaparken, Doğuş'un kendi kızıyla evlenmesi için çaba gösteriyormuş.Doğuş benim gibi sinirlidir. Benim söylemediğim şeyleri ona söylediğinde belki de sinirlenip küplere biniyordu”

Programa telefonla katılan Serdar Uygun ise hakkındaki iddiaları reddederken, ortağının kendisiyle ilgili suçlamalarını iftira olarak değerlendirdi. “Ortağım olan o insanla ortaklığım bitti. Attığı kazıkları temizleyemiyorum. Ben Hilal Hanım'ın bana anlattıklarını kimseye anlatmış değilim. Ben bunları hak etmiyorum” sözleriyle kendini savundu.

“Doğuş'a inat olsun diye nişanlandım”

Doğuş gibi, kendisinin de inat olsun diye nişanlandığını anlatan Cebeci, bir gecede karar verdiği bu nişanlanmayı şöyle anlattı: “Saat yedi gibi falandı evde oturuyordum. Pijamalarımı bile giymiştim. Müge Anlı aradı “Doğuş evleniyormuş” dedi. Üç gün önce böyle bir şey yoktu. Ve o gün pijamalarımı çıkardım ve nişanlanmaya gittim. Evet bunu itiraf ediyorum, herkesten ve nişanlandığım kişiden de özür diliyorum. Yalan söyleyemediğim için de ertesi gün de olay bitti. İnsanlar hırslanıp neler yapmıyorlar ki, hatta evleniyorlar bile”

“Zor durumda olduğumu, kiramı ödeyemediğimi söylediğimde telefonu yüzüme kapattı” diyen Cebeci ayrılmalarının ardından yaptıklarıyla ve açıklamalarıyla Doğuş'un kendisini çok yaraladığını ama bunları kimseyle paylaşmadığını belirtti.

Sokakta kendisini gören insanların “ahın tuttu” dediğini belirten Cebeci ah etmediğini, dini inançlarından dolayı bunu kimseye yapamayacağını söyledi. “İnşallah boşanmazlar, inşallah yuvaları kurtulur” sözleriyle mutluluklar diledi.

20 Ocak, 2007, Cumartesi
Kullanıcı Adı:
Admin_tween

Rütbe Bilgileri:
administratör

Kullanıcı Resmi:

Admin_tween

Forum Rütbesi:

administratör
Profil Bilgileri:

MesajKonu: Geri: Doguş Eski Haberleri Buraya Doguş Eski Haberleri Buraya EmptyPaz Şub. 08, 2009 9:19 pm

Bebeklerini kaybettiler

Çağla Şikel'den sonra şimdi de ünlü şarkıcı Doğuş'tan bir üzücü haber geldi!..

Çağla Şikel'den sonra şimdi de ünlü şarkıcı Doğuş'un eşi Şeyma Uygun, 1 aylık bebeğini kaybetti.

Magazin dünyası yine kötü bir haberle sarsıldı. Çağla Şikel ve Emre Altuğ'un ardından bu kez de Doğuş ile eşi Şeyma Uygun bebeklerini kaybetti. Düşük yapan Uygun'un çok üzgün olduğu öğrenildi.

06 Ocak, 2009 Salı

Doğuş Boşanıyor Mu ?

17 Ocak, 2007, Çarşamba

BİR SÜRE ÖNCE SADE BİR DÜĞÜNLE EVLENEN ŞARKICI DOĞUŞ EŞİYLE ARASINDAKİ ANLAŞMAZLIKLAR YÜZÜNDEN BİR SÜREDİR AYRI YAŞADIKLARINI SÖYLEDİ.

Doğuş: 'Henüz boşanmak için çok erken. Kendimize biraz zaman tanıyalım dedik. Ben mutsuzluğa kapıldım ve mutsuzluk verdim. O yüzden bir süredir görüşmüyoruz' dedi.
Doğuş ayrıca 'bu evliliğin yürümeyeceğini söylemiştim' diyen eski aşkı Hilal Cebeci'ye de ateş püskürdü. 'Bunu söyleyen akılsızdır!'
Kullanıcı Adı:
Admin_tween

Rütbe Bilgileri:
administratör

Kullanıcı Resmi:

Admin_tween

Forum Rütbesi:

administratör
Profil Bilgileri:

MesajKonu: Geri: Doguş Eski Haberleri Buraya Doguş Eski Haberleri Buraya EmptyPaz Şub. 08, 2009 9:21 pm

Doğuş Boşanıyor!

DOĞUŞ, 6 AY ÖNCE EVLENDİĞİ ŞEYMA UYGUN'LA ANLAŞAMADIĞINI VE EVLİLİĞİN KENDİSİNE UYGUN OLMADIĞINI SÖYLEDİ.

İki hafta önce nikah yüzüğünü parmağından çıkaran Doğuş, birkaç hafta içinde boşanmak için mahkemeye başvuracak.
Doğuş'un kısa sürede aldığı boşanma kararı gözleri eski aşkı Hilal Cebeci'ye çevirdi. Cebeci, Doğuş'un evleneceğini duyduğunda 'Beni deliler gibi seviyor. Bana nispet yapmak için evleniyor' diyerek bu evliliğin kısa süreceğine işaret etmişti. Doğuş ise Cebeci'nin bu sözlerini reddetmişti...

10 Ocak, 2007, Çarşamba

Doğuş'tan acı itiraf
Bir dönem yetiştirme yurtlarında kalan Doğuş'tan acı itiraflar...

CNNTURK'te Beyazıt Öztürk ve Meral Okay'ın sundukları 'Nası Yani?' programına konuk olan şarkıcı Doğuş, yetiştirme yurdunda yaşadığı zor günleri anlattı.

Çocuk yurtlarında yaşanan olaylarla ilgili çıkan olumsuz haberler ve son olarak Sarah Ferguson'un gizlice girdiği yurtta çekilen görüntülere çok üzüldüğünü belirten Doğuş, 'Böyle olaylar olunca çok kırılıyorum. İçimdeki canavar git o yurdu bas dedi mesela ama öyle bir adam değilim. 'Bak işte zaten nerden gelmişti, yaptığı şekle bak' diyecekler diye daha sakin bakmaya çalışıyorum' şeklinde konuştu.

Yurtlardaki çocuklar ve sokak çocuklarıyla ilgili çalışmalarının sürdüğünü ve halen ilgilendiği, baktığı bir arkadaşının da olduğunu belirten Doğuş, 'Hiçbirşey gözüktüğü gibi, anlatıldığı gibi ya da birinin kalemle yazdığı gibi değil' diye konuştu.

Bakan Nimet Çubukçu'nun da birebir ilgilendiğini ancak bu tür olayların önüne geçilemediğini söyleyen Doğuş, bu tür yurtlara çocukların bakımı için, tanıdık veya akraba alınması yerine gerçekten eğitimli, iyi yürekli, anne olmuş, anneliğin ne olduğunu bilen kişilere ihtiyaç olduğunu belirtti.

Sokakta altımıza ne bulursak giyerdik çünkü...

Uzun yıllar sokakta yaşamasına rağmen hiç içki içmediğini ve asla uyuşturucu madde ya da bali kullanmadığını hatta sigara dahi içmediğini belirten Doğuş, 'Hayatım boyunca hep uyanık kalmak istedim. Çok zor günler geçirdim ama kan testine hazırım hayatıma hiç bir kötü alışkanlık girmedi' dedi.

Sokaklarda cinsel tacizden korunmak adına da çocukların üstüste buldukları kıyafetleri giydiğini belirten Meral Okay'ın sözleri üzerine Doğuş, '5-6 don üstüste giyiyorlar, korunmak için. Ama onunla kalmıyor. Mesela ben bir de kemer yerine bir tişört ya da bez parçasını belime sarıp bir kaç yerden bağlıyordum. Süs olsun diye değil açılmasın diye. Oraları çok acımasız, çok sert. Ben çok ölümden döndüm. Kurşunlandım, bıçaklandım, şişlendim. Çok ciddi travmalar atlattım. iyi kalan bir tarafım varmış ki Allah bana bu şansı verdi ve ben de bunu iyi değerlendirdim. O manken senin bu manken benim gezmedim hiç. Evimde oturup televizyonumu izleyeyim, yuva olsun istedim' diye konuştu.

08 Kasım, 2008, Cumartesi

Doguş Eski Haberleri Buraya

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası